Licencja

Nasz sklep oferuje dwie licencje do wyboru przez użytkownika na korzystanie z naszych szablonów / “produktów” sprzedawanych przez Szablonet.pl. Kupując szablon zgadzasz się z postanowieniami poniższych licencji:

Licencja zwykła (domyślna)

Powyższa licencja pozwala na jednorazowy zakup oraz pobranie szablonu za nieunikalną cenę. Zezwala ona na wykorzystanie naszego produktu tylko na jednej stronie, która jest własnością Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany autora szablonu bądź dalszego rozprowadzania produktu (udostępnianie, sprzedaż itp.). W przypadku licencji domyślnej nie ma możliwości usunięcia stopki autorskiej. Jeżeli usuniesz stopkę autorską, złamiesz tym sposobem Polskie prawo, o prawach autorskich. Usunięcie stopki autorskiej jest automatyczną rezygnacją z możliwości skorzystania z supportu szablonet.pl oraz przyszłych aktualizacji szablonu, czy innych sprzedawanych produktów.

Licencja na własność (zamówiony projekt)

Korzystając z powyższej licencji pozwala ona na zakup oraz pobranie szablonu za unikalną cenę. Gwarantuję to, że dany szablon będzie w posiadaniu jedynie Klienta i jego zakup przez osoby trzecie będzie niedostępny. Nie oferujemy przekazania praw autorskich oznacza to, że w przypadku zakupu szablonu za unikalną cenę zastrzegamy sobie prawo do zmiany autora szablonu jednak zezwalamy na jego modyfikowanie.

W przypadku chęci wykupu licencji na własność prosimy o kontakt.

Translate
PLNZłoty polski