Regulamin

Niniejszy regulamin jest własnością Szablonet.pl i zastrzegamy sobie prawo do jego kopiowania oraz modyfikowania. Kupując szablon w naszym sklepie oznacza to, że zapoznałeś/-aś się z nim oraz akceptujesz jego postanowienia. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego nieprzestrzegania.

Szablonet.pl należy do

Noxia Piotr Błaszczok

Bolesław, Ul. Społeczna 19
47-451 Krzyżanowice

woj. śląskie

NIP: 639-19-32-885
REGON: 241720294

Rejestracja i konto użytkownika

  1. Rejestracja w naszym serwisie jest całkowicie darmowa.
  2. Dane konta oraz informacje osobiste są bezpieczne i szyfrowane przez certyfikat SSL i nie zostaną rozpowszechnione ani wykorzystane przez osoby trzecie.
  3. Serwis Szablonet.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail zawierających ważne informacje od administracji.

Szablony

  1. Wszystkie produkty, które są dostępne w naszym sklepie są własnością ich autorów czyli Szablonet.pl
  2. Materiały użyte do ich zaprojektowania zostały wykorzystane zgodnie z prawem.
  3. Użytkownik zgodnie z nabytą licencją, może konfigurować szablon pod własne potrzeby jednak zastrzegamy sobie prawo do zmiany autora oraz dalszego rozprowadzania naszych produktów.
  4. Każdy nasz szablon jest dostosowany do najnowszych standardów HTML5, CSS3, PHP.

Instalacja

Do każdego produktu dołączana jest instrukcja instalacji (dotyczy szablonów). W przypadku problemów nasz support odpowie na wszelkie pytania.

Zwroty i odstąpienie od umowy

W przypadku złego zakupu nie oferujemy zwrotu pieniędzy za zakupiony szablon. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy systemu płatności. Odstąpienie Konsumenta od umowy. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy o dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sklep o utracie prawa odstąpienia od umowy (zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). Przy akceptacji regulaminu automatycznie jest akceptowany powyższy podpunkt dotyczący “Odstąpienia od umowy”.

Płatności

Za formę płatności w naszym sklepie odpowiada serwis Przelewy24.

Oferujemy możliwości składania Reklamacji przez Konsumenta na wykonane płatności. Czas rozpatrzenia do 7 dni.  Adres do kontaktu bok@szablonet.pl.

Prawa autorskie

Nie oferujemy przekazywania praw autorskich. Wszystkie prawa autorskie pozostają w posiadaniu sklepu szablonet.pl, której właścicielem jest firma Noxia Piotr Błaszczok. 

Rozpowszechnianie

Żaden użytkownik nie może ujawniać informacji o produkcie – nr zamówienia, link do pobrania ani żadnych innych danych.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych jest:

Noxia Piotr Błaszczok
Bolesław, Ul. Społeczna 19
47-451 Krzyżanowice
woj. śląskie
NIP: 639-19-32-885
REGON: 241720294.

Każdy użytkownik ma prawo do “bycia zapomnianym” poprzez trwałe usunięcie konta z portalu i jego danych z bazy użytkowników.

W kwestiach nieuregulowanych przez powyższy regulamin portalu, ostateczne zdanie należy do właścicieli strony Szablonet.pl

Translate
PLN Złoty polski