Regulamin

Niniejszy regulamin jest własnością szablonet.pl i zastrzegamy sobie prawo do jego kopiowania oraz modyfikowania. Kupując szablon w naszym sklepie oznacza to, że zapoznałeś/-aś się z nim oraz akceptujesz jego postanowienia. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Szablonet.pl należy do

Iconfuture Adam Skwarek
ul. Żelechowska 10A
04-854 Warszawa
woj. mazowieckie

NIP: 952-215-91-29
REGON: 366678514

Rejestracja i konto użytkownika

  1. Rejestracja w naszym serwisie jest całkowicie darmowa.
  2. Dane konta oraz informacje osobiste są bezpieczne i szyfrowane przez certyfikat SSL i nie zostaną rozpowszechnione ani wykorzystane przez osoby trzecie.
  3. Serwis szablonet.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail zawierających ważne informacje od administracji.

Szablony

  1. Wszystkie produkty, które są dostępne w naszym sklepie są własnością ich autorów czyli szablonet.pl
  2. Materiały użyte do ich zaprojektowania zostały wykorzystane zgodnie z prawem.
  3. Użytkownik zgodnie z nabytą licencją, może konfigurować szablon pod własne potrzeby jednak zastrzegamy sobie prawo do zmiany autora oraz dalszego rozprowadzania naszych produktów.
  4. Każdy nasz szablon jest dostosowany do najnowszych standardów HTML5, CSS3.

Instalacja

Do każdego produktu dołączana jest instrukcja instalacji (dotyczy szablonów). W przypadku problemów nasz support odpowie na wszelkie pytania.

Zwroty

W przypadku złego zakupu nie oferujemy zwrotu pieniędzy za zakupiony szablon. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy systemu płatności.

Płatności

Za formę płatności w naszym sklepie odpowiada serwis paypal.com

Prawa autorskie

Nie oferujemy przekazywania praw autorskich.

Rozpowszechnianie

Żaden użytkownik nie może ujawniać informacji o produkcie – nr zamówienia, link do pobrania ani żadnych innych danych.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych jest Iconfuture Adam Skwarek, ul. Żelechowska 10A 04-854 Warszawa, woj. mazowieckie, NIP: 952-215-91-29, REGON: 366678514. Każdy użytkownik ma prawo do “bycia zapomnianym” poprzez trwałe usunięcie konta z portalu i jego danych z bazy użytkowników.

 

W kwestiach nieuregulowanych przez powyższy regulamin portalu, ostateczne zdanie należy do właścicieli strony Szablonet.pl